Informacja o zawieszeniu zajęć szkółek tenisowych ATZ TENISPOINT

SZANOWNI PAŃSTWO,

W ZWIĄZKU Z OGŁOSZENIEM ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W PLACÓWKACH DYDAKTYCZNYCH ORAZ KIERUJĄC SIĘ DOBREM PAŃSTWA DZIECI I POCZUCIEM ZBIOROWEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI POSTANOWILIŚMY Z DNIEM DZISIEJSZYM, TJ. 12.03.2020 ROKU ZAWIESIĆ ZAJĘCIA NASZYCH GRUP SZKÓŁEK TENISOWYCH DZIECI I MŁODZIEŻY DO 18 ROKU ŻYCIA. ZGODNIE Z INFORMACJĄ MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ ODNOŚNIE ZAMKNIĘCIA SZKÓŁ, MY RÓWNIEŻ ZAWIESZAMY ZAJĘCIA SZKÓŁEK DO DNIA 26.04.2020 ROKU. W PRZYPADKU POJAWIENIA SIĘ NOWYCH INFORMACJI OD ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ O EWENTUALNYM PRZEDŁUŻENIU OKRESU ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W SZKOŁACH BĘDZIEMY PAŃSTWA DALEJ INFORMOWAĆ, M.IN. NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ POD ADRESEM www.tenispoint.pl I FACEBOOK’u.

JEŚLI CHODZI O PŁATNOŚCI ZA ZAWIESZONE ZAJĘCIA INFORMUJEMY, ŻE OPŁATY ZA OKRES 12.03. - 14.04.2020 ROKU NIE BĘDĄ POBIERANE. W PRZYPADKU DOKONANIA PŁATNOŚCI ZA MARZEC 2020 ROKU, NADPŁATA PRZEJDZIE NA KOLEJNY OKRES ROZLICZENIOWY. PAŃSTWO, KTÓRZY JESZCZE NIE ZAPŁACILI ZA MARZEC MOGĄ ODLICZYĆ OPŁATĘ ZA WW. OKRES. GDYBY MIELI PAŃSTWO PROBLEM Z WYLICZENIEM DOKŁADNEJ KWOTY NADPŁATY/DO ODLICZENIA SŁUŻYMY POMOCĄ POD ADRESEM MAILOWYM Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , BĄDŹ NUMEREM TELEFONU 518 764 030.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia indywidualne i grupowe dla dorosłych pozostają bez zmian. Apelujemy jedynie, aby w przypadku powrotu z regionów zagrożonych koronowirusem , gorszego samopoczucia (gorączki, kaszlu, kataru itp.), dla naszego wspólnego dobra NIE PRZYCHODZIĆ NA TRENINGI DO KLUBU!.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE NASZA DECYZJA SPOTKA SIĘ Z PAŃSTWA POZYTYWNYM ODZEWEM.

Z POWAŻANIEM

ZESPÓŁ ATZ TENISPOINT