Akademia Tenisa Ziemnego na Ursynowie

Poznaj Akademię Tenisa Ziemnego TenisPoint na Ursynowie

Akademię Tenisa Ziemnego TENISPOINT przedstawiają jej założyciele - Adam Chiliński i Jarek Wesołowski.

Jesteśmy byłymi zawodnikami tenisa. Przygodę ze sportem rozpoczęliśmy 30 lat temu w Warszawskim Klubie Tenisowym Mera. Podczas naszych karier startowaliśmy w wielu turniejach ogólnopolskich i możemy poszczycić się licznymi trofeami w tym tytułami drużynowych mistrzów Polski.

Obecnie prowadzimy Akademię Tenisa Ziemnego TENISPOINT przy ul. Hirszfelda 1 A na warszawskim Ursynowie. Tutaj jako trenerzy i sparringpartnerzy przekazujemy nasze doświadczenia innym.

Nasz obiekt składa się z pięciu kortów o nawierzchni ceglanej, przystosowanych do gry przez cały rok. Do Państwa dyspozycji jest w pełni odnowiony budynek klubowy, składający się z oddzielnych szatni dla kobiet i mężczyzn, każda z pełnym węzłem sanitarnym (natryski, toalety).

W budynku znajduje się duże pomieszczenie recepcyjne, w którym po grze można odpocząć, napić się dobrej kawy, jak również w miłej atmosferze obejrzeć relacje ze spotkań tenisowych. Na miejscu w sklepie tenisowym można przetestować (szeroka gama rakiet testowych), a następnie zakupić sprzęt tenisowy (rakiety, owijki, piłki itp.), jak również dobrać odpowiedni naciąg i skorzystać z serwisu rakiet.

Posiadamy własny parking.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Nasze metody szkolenia często wykraczają poza standardy, a inspiracje czerpiemy od najlepszych trenerów światowego tenisa.

Już dziś możemy pochwalić się kilkoma zawodnikami, odnoszącymi sukcesy w tenisie zawodowym na poziomie ogólnopolskim.

Nasza Akademia Tenisa Ziemnego na Ursynowie od rana do wieczora tętni życiem, rozgrywane są tu turnieje sezonowe, turnieje z serii Grand Prix Warszawy, a także rozgrywki w systemie challengerowym.

Serdecznie zapraszamy na korty tenisowe ATZ TenisPoint na warszawskim Ursynowie!

Adam Chiliński & Jarek Wesołowski

 Akceptujemy płatności kartą kredytową

Na naszych kortach tenisowych na Ursynowie akceptujemy płatności kartami kredytowymi

Na stronie kortów tenisowych:

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.