Dojazd na korty tenisowe

Komunikacją miejską

Stacją metra położoną najbliżej kortów tenisowych Akademii jest metro Imielin. Spacer na korty wzdłuż ulic I. Gandhi, a potem (w lewo) Pileckiego zajmie nam 7-10 minut.

Ze stacji Imielin można podjechać do nas autobusami linii 179, albo 185.  Wsiadamy na przystanku METRO IMIELIN 02, a wysiadamy na trzecim przystanku - HOSPICJUM ONKOLOGICZNE 01 (uwaga, to jest przystanek na żądanie). Z przystanku przechodzimy na drugą stronę ulicy, idziemy wzdłuż hali Arena Ursynów i za nią skręcamy w lewo, aby przez parking dojść do wejścia na korty tenisowe.
Można także pojechać przystanek dalej (PILECKIEGO 01)  i stamtąd cofnąć się do ronda, przejść na drugą stronę ulicy Pileckiego i idąc wzdłuż  ogrodzenia kortów tenisowych dojść do parkingu z wejściem na korty.

Jeżeli autobusami 185 lub 179 jedziemy w kierunku metra Imielin, to aby dostać się na nasze korty tenisowe, wysiadamy za rondem na przystanku PILECKIEGO 04.

Na korty tenisowe Akademii można też dotrzeć autobusem 195, z którego zależnie od kierunku jazdy wysiadamy na przystanku PILECKIEGO 01 lub PILECKIEGO 02.
Ze wszystkich tych przystanków kierujemy się w stronę hali Arena i tuż przed nią skręcamy w prawo na parking.

 Akceptujemy płatności kartą kredytową

Na naszych kortach tenisowych na Ursynowie akceptujemy płatności kartami kredytowymi

Na stronie kortów tenisowych:

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.