Adam Chiliński

Współzałożyciel Akademii Tenisa Ziemnego TENISPOINT. Dwukrotny DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI. Od szóstego roku życia zawodnik i reprezentant Warszawskiego Klubu Tenisowego MERA.

Czytaj więcej: Adam Chiliński

Janek Adrianowski

Janek rozpoczynał swoją karierę zawodniczą w wieku 8 lat. Dod czujnym okiem trenerów z ATZ Tenispoint szkolił się w sekcji rekreacyjnej, natomiast bardzo szybkie postępy połączone z ogromną pasją do tego sportu, spowodowały, że postanowił spróbować swoich sił jako zawodnik.

Czytaj więcej: Janek Adrianowski

Basia Majczyna

Wielokrotna mistrzyni amatorskich turniejów dla kobiet z serii GPW, aktywna zawodniczka rywalizująca na szczeblu ogólnopolskim. Ta młoda i pełna werwy Pani instruktor jest ulubienicą najmłodszych adeptów tenisa.

Jarek Wesołowski

Współzałożyciel Akademii Tenisa Ziemnego TENISPOINT. Trzykrotny DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI, przez wiele lat czołowy polski zawodnik w różnych kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej: Jarek Wesołowski

Daniel Moczeniat

Daniel swoją przygodę z tenisem zaczął od 5. roku życia wraz z trenerem Jarkiem Wesołowskim.

Czytaj więcej: Daniel Moczeniat

Marcin Mikielewicz

Już od najmłodszych lat przejawiał niemały talent i ogromne zainteresowanie tenisem. 

Czytaj więcej: Marcin Mikielewicz

Hubert Parchomiuk

Hubert jest licencjonowanym trenerem tenisa od 2016 roku. Prowadzi zajęcia na różnych poziomach zaawansowania zarówno z dziećmi, starszą młodzieżą jak i dorosłymi. Najlepiej czuje się w pracy z graczami o średnim oraz wysokim poziomie zaawansowania, wykorzystując do pomocy swoje bogate doświadczenie zawodnicze. 

Czytaj więcej: Hubert Parchomiuk

Michał Bedra

Michał swoją przygodę z tenisem zaczął w wieku 7 lat. Z ATZ TENISPOINT podjął współpracę jako młody zawodnik w wieku 12 lat pod okiem trenera Jarosława Wesołowskiego. Od tego czasu sukcesywnie zajmował czołowe miejsca na Polskich listach.

Czytaj więcej: Michał Bedra