Adam Chiliński

Współzałożyciel Akademii Tenisa Ziemnego TENISPOINT. Dwukrotny DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI. Od szóstego roku życia zawodnik i reprezentant Warszawskiego Klubu Tenisowego MERA.

Czytaj więcej: Adam Chiliński

Aleksander Partyga

Aleksander, czy raczej dla wszystkich kolegów w klubie - Olek, jest obecnie bardzo utalentowanym i ambitnym instruktorem w naszym klubie, dla którego tenis jest ogromną pasją. Olek w młodości osiągną bardzo wysoki poziom zawodniczy i z wieloma sukcesami reprezentował nasz klub. Na swoim koncie ma ćwierćfinały turniejów ogólnopolskich, półfinały turniejów wojewódzkich, a nawet deblowe zwycięstwa w tych turniejach.

Czytaj więcej: Aleksander Partyga

Basia Majczyna

Wielokrotna mistrzyni amatorskich turniejów dla kobiet z serii GPW, aktywna zawodniczka rywalizująca na szczeblu ogólnopolskim. Ta młoda i pełna werwy Pani instruktor jest ulubienicą najmłodszych adeptów tenisa.

Czytaj więcej: Basia Majczyna

Daniel Moczeniat

Daniel swoją przygodę z tenisem zaczął od 5. roku życia wraz z trenerem Jarkiem Wesołowskim.

Czytaj więcej: Daniel Moczeniat

Grzegorz Paprocki

Karierę tenisowa zaczynał za najmłodszych lat. Kształcił się u najlepszych polskich specjalistów - Tomasza Wiktorowskiego, Adama Królaka, Krzysztofa Guzowskiego i Tadeusza Paprockiego.

Czytaj więcej: Grzegorz Paprocki

Janek Adrianowski

Janek rozpoczynał swoją karierę zawodniczą w wieku ośmiu lat. Dod czujnym okiem trenerów z naszej akademii, szkolił się w sekcji rekreacyjnej, natomiast bardzo szybkie postępy połączone z ogromną pasją do tego sportu, spowodowały, że postanowił spróbować swoich sił jako zawodnik.

Obecnie jest jednym z naszych instruktorów. Niezwykle ambitny i zmotywowany do treningów. Jego ogromną zaletą jest spokój i świetne podejście zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 

Jarek Wesołowski

Współzałożyciel Akademii Tenisa Ziemnego TENISPOINT. Trzykrotny DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI, przez wiele lat czołowy polski zawodnik w różnych kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej: Jarek Wesołowski

Marcin Mikielewicz

Już od najmłodszych lat przejawiał niemały talent i ogromne zainteresowanie tenisem. 

Czytaj więcej: Marcin Mikielewicz