ZAPISY DO GRUP SZKOLENIOWYCH połączone z DNIAMI OTWARTYMI już we wrześniu na kortach ATZ TENISPOINT

Jak co roku wraz z początkiem września Akademia Tenisa Ziemnego TENISPOINT rozpoczyna nabór do szkółek tenisowych na nowy sezon 2018/19.

Doświadczona kadra trenerska AKADEMII TENISA ZIEMNEGO TENISPOINT z początkiem nowego sezonu 2018/19 serdecznie zaprasza dzieci (od 5-go roku życia), młodzież i dorosłych na zajęcia tenisa ziemnego w ramach w ramach treningów indywidualnych oraz grupowych, w małych, maksymalnie 4 osobowych grupach.

W drugą i trzecią niedzielę września tj. 09.09.2018 i 16.09.2018 o godzinie 13:00 na naszych kortach (ul. Hirszfelda 1a, obok Arena Ursynów) odbędą się DNI OTWARTE, podczas których będzie można poznać naszych trenerów, którzy poprowadzą godzinne zajęcia tenisa ze wszystkimi dziećmi, które pojawią się na tenisowych spotkaniach.

Na zajęciach dokonamy wstępnego podziału na grupy pod względem zaawansowania, wieku i terminu ich odbywania, tak aby w trakcie przyszłych treningów, były one jak najbardziej efektywne.

W związku z tym, że plany szkolne w pierwszej połowie września często ulegają zmianie, jak również dochodzą różne zajęcia dodatkowe, planowany strat grup treningowych po dopasowaniu terminów to druga połowa września.

Jeśli żaden z podanych terminów DNI OTWARTYCH nie będzie Państwu odpowiadał, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej ( link: ZGŁOSZENIA ONLINE w zakładce SZKOLENIE TENISOWE). Oddzwonimy z propozycjami grup i terminów zajęć.

    Zobacz także: REGULAMIN SZKÓŁEK   oraz CENNIK SZKÓŁEK

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!