ZAPISY DO GRUP SZKOLENIOWYCH połączone z DNIAMI OTWARTYMI już we wrześniu na kortach ATZ TENISPOINT

Jak co roku wraz z początkiem września Akademia Tenisa Ziemnego TENISPOINT rozpoczyna nabór do szkółek tenisowych na nowy sezon 2020/21.

Doświadczona kadra trenerska AKADEMII TENISA ZIEMNEGO TENISPOINT z początkiem nowego sezonu 2020/21 serdecznie zaprasza dzieci (od 5-go roku życia), młodzież i dorosłych na zajęcia tenisa ziemnego w ramach treningów indywidualnych oraz grupowych, w małych, maksymalnie 4 osobowych grupach.

W pierwsze dwie niedziele września tj. 06.09.2020 i 13.09.2020 o godzinie 13:00 na naszych kortach (ul. Hirszfelda 1a, obok Arena Ursynów) odbędą się DNI OTWARTE dla dzieci i młodzieży, podczas których będzie można poznać naszych trenerów, którzy poprowadzą bezpłatne godzinne zajęcia tenisa.

Na zajęciach dokonamy wstępnego podziału na grupy pod względem zaawansowania, wieku i terminu ich odbywania, tak aby w trakcie przyszłych treningów, były one jak najbardziej efektywne.

W związku z tym, że plany szkolne w pierwszej połowie września często ulegają zmianie, jak również dochodzą różne zajęcia dodatkowe, planowany strat grup treningowych po dopasowaniu terminów to druga połowa września.

Jeśli żaden z podanych terminów DNI OTWARTYCH nie będzie Państwu odpowiadał, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej ( link: ZGŁOSZENIA ONLINE w zakładce SZKOLENIE TENISOWE). Oddzwonimy z propozycjami grup i terminów zajęć.

    Zobacz także: REGULAMIN SZKÓŁEK   oraz CENNIK SZKÓŁEK

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 Akceptujemy płatności kartą kredytową

Na naszych kortach tenisowych na Ursynowie akceptujemy płatności kartami kredytowymi

Na stronie kortów tenisowych:

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.