Zapisy do grup szkoleniowych połączone z "DNIAMI OTWARTYMI" już we wrześniu 2021 na kortach ATZ TENISPOINT

Jak co roku wraz z początkiem września Akademia Tenisa Ziemnego TENISPOINT rozpoczyna nabór do szkółek tenisowych na nowy sezon 2021/22.

Doświadczona kadra trenerska AKADEMII TENISA ZIEMNEGO TENISPOINT z początkiem nowego sezonu 2021/22 serdecznie zaprasza dzieci (od 5-go roku życia) i młodzież na zajęcia tenisa ziemnego w ramach treningów indywidualnych oraz grupowych, w małych, maksymalnie 4 osobowych grupach.

W pierwsze dwie niedziele września tj. 05.09.2021 i 12.09.2021 o godzinie 13:00 na naszych kortach (ul. Hirszfelda 1a, obok Arena Ursynów) odbędą się DNI OTWARTE dla dzieci i młodzieży, podczas których będzie można poznać naszych trenerów, którzy poprowadzą bezpłatne półtoragodzinne zajęcia tenisa.

Na zajęciach dokonamy wstępnego podziału na grupy pod względem zaawansowania, wieku i terminu ich odbywania, tak aby w trakcie przyszłych treningów, były one jak najbardziej efektywne.

W związku z tym, że plany szkolne w pierwszej połowie września często ulegają zmianie, jak również dochodzą różne zajęcia dodatkowe, planowany strat grup treningowych po dopasowaniu terminów to druga połowa września.

Jeśli żaden z podanych terminów DNI OTWARTYCH nie będzie Państwu odpowiadał, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej ( pod linkiem: ZGŁOSZENIA ONLINE). Oddzwonimy z propozycjami grup i terminów zajęć.

    Zobacz także: REGULAMIN SZKÓŁEK   oraz CENNIK SZKÓŁEK

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!