SZKOLENIE DZIECI I MŁODZIEŻY NA POZIOMIE ZAWODNICZYM

ATZ Tenispoint od 2012 roku jest członkiem Polskiego Związku Tenisowego. Nasi dwaj najbardziej utytułowani zawodnicy, Michał Bedra i Dominik Nazaruk (członkowie kadry narodowej PZT do lat 18), są zdobywcami medalu w Drużynowych Mistrzostwach Polski (srebrny medal DMP do 16 lat).

Michał Bedra jest dwukrotnym, indywidualnym Mistrzem Warszawy (do 16 lat w 2010 roku, do 18 lat w 2012 roku), oraz Mistrzem Województwa Mazowieckiego (do 18 lat i wśród seniorów w 2013 roku). Jest także wielokrotnym zwycięzcą turniejów na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim.

Obaj nasi zawodnicy, przez większość swojej kariery, są sklasyfikowani w okolicach pierwszej dziesiątki zawodników w Polsce, w swojej kategorii wiekowej.

Dzięki tym osiągnięciom nasz klub ATZ Tenispoint w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego (SSM) organizowanego przez Polską Federację Sportu Młodzieżowego w 2013 roku zdobył 13 punktów. Rok 2014 przyniósł nam jeszcze więcej, bo 16 punktów w ramach SSM.

Te wszystkie sukcesy były możliwe, dzięki temu, że klub ATZ Tenispoint zatrudnia u siebie tylko wysoko wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami, którzy w większości mogą pochwalić się tytułami Mistrzów i Wicemistrzów Polski z czasów swoich zawodniczych karier, a teraz z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi podopiecznymi.

Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani, aby ich dzieci rozpoczęły, bądź kontynuowały kariery w tenisie zawodowym do współpracy!