Kategoria zielona Tenis 10 na kortach TenisPoint obfituje w przepiękne mecze

22 września 2018 roku na kortach ATZ TenisPoint odbył się turniej tenisa kategorii Tenis10 na poziomie zielonym. W turnieju wzięło udział 11 zawodników.

Turniej odbył się w bardzo sportowej atmosferze, wszystkie mecze stały na wysokim poziomie Frekwencja dopisała na turnieju stawiło się sześciu chłopców i pięć  dziewczynek. W turnieju zostały rozlosowane grupy, które wyłoniły czterech półfinalistów, a w turnieju dziewczynek była jedna pięcioosobowa grupa, gdzie zwyciężczynię wyłoniły mecze- każda z każdą.

 

Ostatecznie w finale w grupie chłopców, spotkali się ze sobą Krzysztof Łodko, który w meczu półfinałowym pokonał Grzegorza Stysia 4:1 4:0 i Krzysztof Starowieyski, który w półfinale okazał się lepszy od Aleksy Petushynskyy wygrywając 4:3(4) 4:2. Lepszm z finalistów okazał się Krzysztof, wygrywając 4:2 4:0 i tym samym zwyciężając w całym turnieju.

 

W grupie dziewczynek o zwycięstwie decydowały zwycięstwa w grupie. Cały turniej wygrała Antonina Sójka oddając we wszystkich czterech meczach zaledwie dwa gemy. Drugie miejsce zajęła Sandra Knappik.

 

Zwycięzcom gratulujemy znakomitych wyników, a wszystkim uczestnikom imponującej walki na wysokim poziomie.

 

 Akceptujemy płatności kartą kredytową

Na naszych kortach tenisowych na Ursynowie akceptujemy płatności kartami kredytowymi

Na stronie kortów tenisowych:

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.