Udane zakończenie sezonu szkółek

W niedzielę 17 czerwca odbył się Turniej Klubowy wieńczący niezwykle udany sezon szkółek 2017/2018.

W związku z zakończeniem działalności szkółek tenisowych w sezonie 2017/2018, na kortach ATZ TenisPoint odbył się Turniej Klubowy kończący ten bardzo udany dla nas i naszych podopiecznych okres. 

Do turnieju przystąpiły zawodniczki i zawodnicy w przedziale wiekowym od 9 do 12 roku życia. Rywalizacja w turnieju, zgodnie z naszymi oczekiwaniami, była niezwykle zacięta, a wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i duchem walki. Zawody rozegrane zostały systemem grupowym - wszyscy zawodnicy rozlosowani zostali w grupie, rozgrywając pomiędzy sobą mecze do dwóch wygranych tie-breaków.

Tego dnia nie wynik był najważniejszy, a radość ze zdrowej rywalizacji i wspólnie spędzonego czasu w gronie podopiecznych naszych szkółek oraz ich rodziców, którzy z dużą żywiołowością dopingowali i wspierali swoje pociechy. Na korcie obok stworzony został natomiast plac gier i zabaw, prowadzony przez jednego z naszych trenerów, dla najmłodszych uczestników niedzielnego wydarzenia. Tam również nie brakowało radości ze wspólnej zabawy.

Na koniec zarówno uczestnicy turnieju, jak i naszego placu gier i zabaw, otrzymali nagrody wraz z medalami za dzielną postawę w ciągu całego popołudnia oraz rzecz jasna całego minionego okresu szkółek spędzonego na naszych kortach.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za uczestnictwo w tym jakże wesołym wydarzeniu oraz oczywiście za obecność podczas szkółek tenisowych w trakcie całego sezonu. Liczymy, że od nowego niezmiennie będziemy mogli cieszyć się Waszą obecnością!