Turniej o Wiosenny Puchar ATZ TenisPoint

Wiosenne Puchary ATZ TenisPoint zostały zdobyte!💪🏆👍😀 🏆

W minioną sobotę (23.03.19) nasi klubowi adepci walczyli o te najwyższe trofea w kategorii do lat 10 i do lat 13. Mieliśmy także gościa który, specjalnie na nasz turniej jechał ponad 100 kilometrów:) Julia Jóźwik- bo o niej mowa, prawie wywiozła puchar poza Warszawę, uległa jednak w finałowej rozgrywce Mateuszowi Dej, który dzięki tej wygranej został zwycięzcą kategorii do lat 13. U młodszych zawodników o zwycięstwie w turnieju decydowała dosłownie jedna piłka. Jeremi Karolczyk uległ 6:8 w decydującym tie breaku Radkowi Krzyczkowskiemu i ten właśnie zawodnik sięgnął po laury. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne edycje turniejów o Puchar TenisPoint🏆💪👍🎾😀