Challenge w TenisPoint

Zapraszamy do gry w amatorskiej lidze tenisa TENISPOINT CHALLENGE. Zapisz się już teraz i spróbuj swoich sił w prawdziwej grze na punkty! Działa już także liga kobiet, w której z gracją i wdziękiem rywalizują nasze tenisistki :) Do rozgrywek można dołączyć w każdej chwili bez żadnych opłat!

Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w naszej amatorskiej lidze tenisowej, rozgrywanej na kortach TENISPOINT przy ul. Hirszfelda 1a, w której nasi klubowi gracze będą mogli spróbować swoich sił w grze na punkty i powalczyć o miano najlepszej/-ego zawodniczki/zawodnika w naszym klubie.

W lidze mogą brać udział wyłącznie amatorzy czyli gracze nie posiadający licencji PZT (przynajmniej od 15 lat) i nie posiadających licencji instruktora tenisa ziemnego.

Informacje i zapisy w biurze TENISPOINT lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy TENISPOINT CHALLENGE w ramach rozgrywek challengowych zapłacą też taniej za korty - cena za wynajem kortu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 to 40 zł/h, a po godzinie 16:00 i w weekand'y 55 zł/h.

Zapraszamy do gry!