Inauguracyjny turniej o puchar ATZ TENISPOINT

W sobotę 05.11.2016 na kortach naszej akademii rozegrany został turniej dla dzieci i młodzieży o puchar ATZ TENISPOINT

Zainaugurowaliśmy w ten sposób co sezonowy cykl turniejów, które rozgrywane są na naszych kortach z częstotliwością raz na jeden, lub dwa miesiące. Frekwencja była bardzo duża a poziom rozgrywek we wszystkich kategoriach wiekowych był niezwykle wysoki. W turnieju startowały dzieci w kategorii do lat 10, 13 i 16. Najliczniejsza była środkowa, w której mecze stały na niezwykle zaawansowanym poziomie, były bardzo wyrównane i zacięte. Do półfinałów doszli trenujący na co dzień w naszym klubie- Janek Wagner, Grzesiek Majczyna, Kuba Ornatek oraz Tosia Bąk. W finale Tosia zmierzyła się z Jankiem, który ostatecznie zwycięsko wyszedł z tej rozgrywki. W najmłodszej kategorii finałową parę stanowili Krzysiek Starowiejski oraz niezwykle utalentowany Julek Wagner, który minimalnie uległ temu pierwszemu. W kategorii do lat 16 nie zawiodła faworytka- Basia Majczyna, pewnie wygrała wszystkie swoje mecze i po raz kolejny sięgnęła po puchar ATZ TENISPOINT. Pierwsze sukcesy odniosła natomiast Milla Karlińska zdobywając drugie miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w mikołajkowej edycji naszego turnieju, który odbędzie się 17.12.2016 roku. Do zobaczenia na kortach!