Marcin Maciocha i Janek Adrjanowski w finale GPW na kortach Tenispoint

W naszym sobotnim (04.02.17) turnieju Grand Prix Warszawy wzięło udział wielu zawodników grających na co dzień z dużymi sukcesami w turniejach tej serii, co bardzo podniosło poprzeczkę do ostatecznego zwycięstwa i zdobycia pucharu ATZ TENISPOINT

Wystartowało 11 zawodników, wiec pierwsza faza turnieju została rozegrana w 4 grupach, których zwycięzcy przechodzili do fazy półfinałowej. W rozgrywkach grupowych zdecydowanie najlepsi okazali się Marcin Maciocha, Janek Adrjanowski, Tomasz Kizler oraz Grzegorz Rozłucki.

Tego dnia jednak w najlepszej dyspozycji byli Marcin Maciocha oraz Janek Adrjanowski, którzy pewnie zwyciężyli swoich przeciwników, po czym stoczyli ze sobą pojedynek finałowy. Tutaj doświadczenie Marcina ostatecznie wzięło górę i to on został zwycięzcą całego turnieju. Marcin tej sztuki dokonał już po raz drugi, czego serdecznie mu gratulujemy!

Wielkie brawa należą się także Jankowi, który w końcu "odczarował" prześladującego go ostatnio pecha w decydujących momentach rozgrywek grupowych i pokazując spokój, opanowanie i bardzo wysoki już kunszt tenisowy, mocnym uderzeniem utorował sobie drogę do finału.

Wszystkich zawodników zapraszamy serdecznie na kolejną edycję naszego turnieju, która odbędzie się już 11.03.2017