Trwają zapisy do nowych i istniejących grup szkółek tenisowych w roku szkolnym 2021/22

Piękno tenisa ziemnego polega między innymi na tym, że można grać w każdym wieku. Jednak im wcześniej odnajdziemy swoją drogę na korty, tym gra się i łatwiej i przyjemniej. Dlatego co roku, jesienią zaczynamy szkolenie w naszych szkółkach tenisowych. Ty też zapisz swoje dziecko!

Akademia Tenisa TenisPoint proponuje rozpoczęcie przygody z tenisem dzieciom już w wieku 5 lat.
Prowadzimy kilkanaście grup szkółki tenisowej, dopasowanych do wieku i zaawansowania dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych adeptów (5-7 lat) -  zajęcia odbywają się w ramach naszego przedszkola tenisowego. Treningi prowadzone są zgodnie z zaleceniami programu Tenis10 zainicjowanego przez Polski Związek Tenisowy.
Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach 2-4 osobowych. W ich trakcie dzieci i młodzież opanowują technikę uderzeń, taktykę i praktykę gry na punkty, a także stawiają swoje pierwsze turniejowe kroki.
Serdecznie zapraszamy!
Potrzebujesz więcej informacji, albo chcesz od razu zapisać swoje dziecko - przyjdź na korty tenisowe Akademii lub dokonaj zapisu ONLINE. Zapisy prowadzimy przez cały rok i przez cały rok (w miarę możliwości) tworzymy nowe grupy.

Zobacz także:

REGULAMIN SZKÓŁEK TENISOWYCH ATZ TENISPOINT

CENNIK SZKÓŁEK TENISOWYCH ATZ TENISPOINT 2021/22

ZAPRASZAMY DO PRZYGODY Z TENISEM ZIEMNYM
NA KORTACH ATZ TENISPOINT NA URSYNOWIE!

ZAPISZ SWOJE DZIECKO ONLINE! 

Zapisy do szkółki tenisa ziemnego online