Trwają zapisy do nowych i istniejących grup szkółek tenisowych w roku szkolnym 2017/18

Piękno tenisa ziemnego polega między innymi na tym, że można grać w każdym wieku. Jednak im wcześniej odnajdziemy swoją drogę na korty, tym gra się i łatwiej i przyjemniej. Dlatego co roku, jesienią zaczynamy szkolenie w naszych szkółkach tenisowych. Ty też zapisz swoje dziecko!

Czytaj więcej: Trwają zapisy do nowych i istniejących grup...

Zapisz się na trening indywidualny lub w grupie dla dorosłych w ATZ TenisPoint

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia lub kontynuacji przygody z tenisem na naszych kortach. Dla osób dorosłych, poza treningami indywidualnym proponujemy dołączenie do istniejących  i nowych grup tenisowych.

Czytaj więcej: Zapisz się na trening indywidualny lub w grupie...

Regulamin szkółek tenisowych ATZ TenisPoint na Ursynowie

Dla wszystkich, którzy planują zapisać swoje dzieci do szkółek tenisa ziemnego, przygotowaliśmy garść zasad, które regulują funkcjonowanie szkółek tenisowych Akademii Tenisa Ziemnego TenisPoint.

Czytaj więcej: Regulamin szkółek tenisowych ATZ TenisPoint na...

Szkolenie zawodnicze

     SZKOLENIE DZIECI I MŁODZIEŻY NA POZIOMIE ZAWODNICZYM

ATZ Tenispoint od 2012 roku jest członkiem Polskiego Związku Tenisowego. Nasi dwaj najbardziej utytułowani zawodnicy, Michał Bedra i Dominik Nazaruk (członkowie kadry narodowej PZT do lat 18), są zdobywcami medalu w Drużynowych Mistrzostwach Polski (srebrny medal DMP do 16 lat).

Michał Bedra jest dwukrotnym, indywidualnym Mistrzem Warszawy (do 16 lat w 2010 roku, do 18 lat w 2012 roku), oraz Mistrzem Województwa Mazowieckiego (do 18 lat i wśród seniorów w 2013 roku). Jest także wielokrotnym zwycięzcą turniejów na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim.

Obaj nasi zawodnicy, przez większość swojej kariery, są sklasyfikowani w okolicach pierwszej dziesiątki zawodników w Polsce, w swojej kategorii wiekowej.

Dzięki tym osiągnięciom nasz klub ATZ Tenispoint w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego (SSM) organizowanego przez Polską Federację Sportu Młodzieżowego w 2013 roku zdobył 13 punktów. Rok 2014 przyniósł nam jeszcze więcej, bo 16 punktów w ramach SSM.

Te wszystkie sukcesy były możliwe, dzięki temu, że klub ATZ Tenispoint zatrudnia u siebie tylko wysoko wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami, którzy w większości mogą pochwalić się tytułami Mistrzów i Wicemistrzów Polski z czasów swoich zawodniczych karier, a teraz z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi podopiecznymi.

Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani, aby ich dzieci rozpoczęły, bądź kontynuowały kariery w tenisie zawodowym do współpracy!