Janek Duchnowski wygrywa z Maćkiem Michalikiem w finale turnieju GPW

W sobotę 14.01.17 w naszym pierwszym tegorocznym turnieju z serii GPW wystartowało 13 zawodników.

W pierwszej fazie zawodów wszyscy toczyli swoje mecze w grupach. Z każdej z czterech grup do serii półfinałowej wchodził jeden zawodnik, który daną grupę wygrał, ale poziom był tak wyrównany, że w niektórych przypadkach decydował stosunek gemów, który z zawodników okaże się najlepszy.

Ostatecznie w półfinałach zagrali Maciek Michalik z Michałem Niewiadomskim i Janek Duchnowski z Grześkiem Paprockim. Tutaj mecze stały już na bardzo wysokim poziomie, a dając pokaz ładnej gry swój udział w finale wywalczyli Janek Duchnowski i Maciek Michalik.

W finałowej rozgrywce doświadczenie zawodnicze Janka ostatecznie wzięło górę i pokazując na prawdę wysoki kunszt, pokonał Maćka w stosunku 6:2. Serdecznie gratulujemy!!!

Wszystkie wyniki można zobaczyć klikając w link: http://gpw.tenis.net.pl/open/turnieje/turniej-2837/GPW-TENISPOINT-OPEN-OPEN-TenisPoint-Ranga-4b/wyniki

Za tydzień, czyli 21.01.17 odbędzie się turniej z serii GPW dla Pań, a okazja do rewanżu dla Panów będzie już 04.02.17. Na oba turnieje serdecznie wszystkich graczy zapraszamy!:)